Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Debrecenben hol tudok rakni...

Meteor kérdése:

Debrecenben hol tudok rakni tippmixet ha még nem vagyok 18?

Figyelt kérdés
Voltam már egy csomó helyen de mindenhol kérték a személyit

2013. máj. 27. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel a szerencsejátékok alsó korhatára 18 év, így sehol. Ez a szabály.

A lottózós is az állásával játszik, ha kiderül hogy 18 alattinak adott el szelvényt akkor elköszönnek tőle.

2013. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Töltsd ki a szelvényt, vidd el a lottózóba, és kérj meg valakit a sorban, hogy adja fel neked. A pénzt meg odaadod neki. Én is segítettem már így srácoknak.
2013. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak nehogy akkora összeget nyerj hogy a központtól kapd meg, mert akkor gáz lesz.
2013. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de tudok rakni vidéken soha nem kéik de nem akarok mindig kimenni
2013. máj. 27. 19:40
 5/5 anonim válasza:

Ahogy a 2. írta, én is mindig így csinálom.


3!Miért lenne baj? A szüleinek, vagy bármilyen 18 feletti ismerősének átutalják a nyereményt, de erre nem nagy az esély. Asszem 200.000-ig bármilyen lottózóban átveheted és afölött kell utalással.

2013. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!