Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunka 2 személynek Budapes...

Diákmunka 2 személynek Budapesten?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szeretnénk valamilyen diákmunkát. Lesz iskolalátogatási igazolásunk. Betöltöttük a 26ot(én a 17et is). Szeretnénk valahol együtt dolgozni,de félek,hogy már mindenről lecsúsztunk minden jó munkáról,de eddig a tanulás miatt nem igazán volt időnk ezzel foglalkozni(vizsgáink voltak,neki középszintű angol vizsgája is lesz valószínűleg a nyárra). Tudnátok esetleg segíteni, valamilyen iskolaszövetkezetet ajánlani esetleg? Nekünk minden jó,a lényeg,hogy együtt dolgozhassunk a nyáron.

2013. máj. 28. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

google > diákszövetkezetek budapest

rendkívül nehéz művelet, de azért próbáld meg.

2013. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen,ezt megtettem már rég...holnap be is megyünk egyhez a városba...csak arra lettem volna kíváncsi,hogy mennyi az esély rá,hogy ilyenkor még találunk még valamit,ahol 2 üres hely is van...
2013. máj. 28. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!