Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék eladni egy cipőt...

Szeretnék eladni egy cipőt neten, melyiken nem kell fizetnem egyéb díjakat?

Figyelt kérdés
Most nem tudom, vaterán v teszveszen van-e vmi ára, h felteszem a terméket, azt tudom, h vmi %-ot kell eladások után fizetni, meg teszveszen olvastam h van vmi listázási díj.
2009. okt. 5. 20:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és extrákat nem szeretnék, mint pl kiemelés, csak simán feltenni, az díjtalan?
2009. okt. 5. 20:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen ingyenes az express.hu. A boltamarson.com is ingyenes, illetve ott becsületkassza van, vagyis aki akar fizet valamenyit, aki nem akar, nem.
2009. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szia,


en teszveszen adom el a cuccaim, ha siman teszed fel 5ft a listazasi dij, ha sikeresen eladsz egy dolgot, akkor annak pedig az 5%at kell fizetni. sztem megeri...amugy nem kell havonta vagy azonnal fizetni. 1500ft ot ha eleri ez az osszeg csak akkor. amugy eleg lassan jon ossze ien osszegek mellett. mar en is hosszu ideje tagja vok es meg nem ertem el a limitet, szal meg nem kellett fizetnem erte. megvok vele amugy teljesen elegedve. sztem probald ki

2009. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teszvesz díjtalan, ha semmi extrát nem szeretnél. Illetve egyenlőre még a zsibvásár is.
2009. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!