Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ápolásira szeretnék menni a...

Ápolásira szeretnék menni a nagymamámmal így lehet?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és jelenleg nincs munkaviszonyom.A nagyi 67 éves és viszonylag jól bírja magát bár vannak betegségei,és feledékeny is már.Nem tudom mik a feltételek hogy hol lehetne jelezni,és hogy mennyi pénzt juttatnának ezért havonta aki tud vagy ilyenben már volt része azoknak várom a válaszaikat előre is köszi a segítséget.

2013. máj. 29. 19:49
 1/3 Bogyigazdi válasza:
Nagyon megnézik, hogy kinek adnak ápolásit, tavaj nekem nem adták meg A városit, 86 éves dédnagymamámra szerettük volna kérni, csak sok volt az egy emberre jutó jövedelem, meg van egy 26 éves kocsink is, és nem kaptuk meg. Idén 2x is volt életveszélyben, és anyum húga jár vigyázni rá, ő mivel alig van jövedelmük, kocsi nincs, megkapta a támogatást, viszont az állami.
2013. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bogyigazdi válasza:
Folytatom... Ha kérsz, állami támogatást kérj, azt nagyobb eséllyel kapod meg, de sokat ne várj, olyan 30e körül van.
2013. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 30. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!