Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15 éve elváltunk, én tartottam...

15 éve elváltunk, én tartottam el 18 éven át . Vettem egy nyaralót, aminek a haszonélvezeti jogát magára IS íratta. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
álni készültem, de mégsem tettem a gyermekem miatt (hittem, hogy jót teszek). Vettem egy tó parti nyaralót haszonélvezeti jogát (amit én vásároltam a számára kifizetendő pénzből) az utolsó percben magára is íratta/amit én sokkal később tudtam meg/. Én vagyok az első számú haszonélvező, de közben lett egy ingyenélő vőm, aki ugyanilyen felfogással rendelkezik, mint az ex. Most a vőm királykodik az általam vásárolt nyaralóban. Undorodom, és nem tudom, hogy mit tegyek?

#családi kapcsolat #haszonélvezet #hálátlan és tiszteletlen gyermek.
2013. máj. 30. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdetnek írd le érthetően, magyarul, hogy:


- Ki vett nyaralót

- Kinek van haszonélvezeti joga

- Hogy jön képbe a vejed egyáltalán


Végezetül pedig mi a kérdés...

2013. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

- Érthetően,magyarul:"VETTEM EGY NYARALÓT"

-az exem a "HASZONÉLVEZETI JOGÁT MAGÁRA IS ÍRATTA "LETT EGY INGYENÉLŐ VŐM"(Mivel közben a lányom férjez ment)

-így már az exemen kívűl A VŐM (is)"királykodik" az általam vásárolt ingatlanon,aminek az első számú haszonélvezője én vagyok.


Magyarul:elsődlegesen hányok ettől az egész helyzettől, másodszorra inkább adnám oda ajándékba BÁRKINEK , mintsem átéljem mindennek a hozadékát.


Szerintem kevesen nem értik rajtad kívül.


A KÉRDÉS : Mit tennétek a helyemben?

2013. jún. 1. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem érti. Én fel is adom.

Majd ha sikerül magyarul, érthetően megmagyaráznod azt, hogy:


- A TE tulajdonodban miként szerzett a feleséged haszonélvezeti jogot (nem, MAGÁRA nem tudta iratni, mivel a TE tulajdonod!)

- Mi a fene köze van a vődnek az egész történethez?!

2013. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!