Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyesmi pályázatok vannak?...

Ilyesmi pályázatok vannak? (lovas)

Figyelt kérdés
Lovasturizmussal kapcsolatos pályázatot keresek, amelyet első sorban az oktatással kapcsolatban keresnék. 17 éves vagyok. A szüleimmel szeretnénk alapítani egy ilyen helyet, amit egybekötnénk boros dolgokkal, gyerek foglalkozásokkal, egyéb állatos dolgokkal. Létezik olyan pályázat, ahol kaphatnék anyagi támogatást az alapításhoz, így hogy 17 évesen még nem tudtam ugye elvégezni az edzőit, de már 12 éves lovas tapasztalat van a hátam mögött, és edzek is gyerekeket és felnőtteket egyaránt. Szüleimnek pedig a boros és a gyerekes dolgok már kézben vannak.

#pályázat #támogatás #lovas turizmus
2013. jún. 2. 20:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!