Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bet365-re ha felutalom az...

Bet365-re ha felutalom az összeget (különbözetet) ami hiányzik a minimális kifizetéshez, kivehetem a pénzem?

Figyelt kérdés
Konkrétan 2-3e forintról van szó, nem akarom a véletlenre bízni, szükségem van a pénzre.

2013. jún. 3. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, úgy ki tudod fizetni.
2013. jún. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak mert van van valamiféle kikötés, hogy a felutalt pénzt megkell forgasd legalább 1x. Ezért vagyok bizonytalan.
2013. jún. 3. 00:27
 3/4 hookuszpook ***** válasza:
Irodánként változó, mi a helyzet ebben az esetben. Mivel azt írod, hogy a bet365-nél van egy egyszeres megforgatási követelmény (én nem néztem utána), akkor addig nem fogod tudni kifizettetni, míg ezt meg nem teszed.
2013. jún. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vettel igenybe bonuszt akkor nincs megforgatasi kovetelmeny. Ha ramesz az egyenleg fulre ott kiirja, hogy mennyi a kiveheto egyenleg! Iletve ami meg szerepet jatszik, hogy milyen modon szeretned kivenni a penzt, mert annak vannak minimum osszegei es meg azt is erdemes tudni azon a modon tudod csak kivenni amilyen modon befizetted!
2013. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!