Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15 évesen hova menjek dolgozni...

15 évesen hova menjek dolgozni? SOS

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. elég rossz anyagi helyzetben élek jelenleg édesapámmal,aki egyedül nevel engem. szeretnék pár 10ezer forintot keresni,amit odaadhatnék neki,és valamennyit megtartani magamnak hogy el tudjak menni nyáron a barátaimmal egyet strandolni vagy fagyizni,vehessek magamnak egy-két ruhát,stb.

kérdeztem környékbelieket.. nem érdekel senkit kutyasétáltatás,se az hogy kitakaritok olcsón,se semmi ilyesmi.régebben már eladtam minden felesleges megunt holmimat,tehát ez is kilőve.

interneten mindenhol 16 vagy 18 fölött láttam csak munkákat.

AKÁRMIT elvállalnék,a nyárbol 1 hónapot szeretnék kb dolgozni.

valaki tudna segíteni? kihez forduljak,hol keressek? tényleg kéne a pénz :/

előre is köszönöm szépen a normális válaszokat.

15/L



2013. jún. 3. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Max diákszövetkezetek tudnának valós "megbízható" munkát adni, de te mondtad hogy mindenhol 16 meg 18+.
2013. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Diákmunka-vállalás alsó korhatára 16 év, nem véletlenül nem találtál olyat, ahol nem ez vagy 18 van kiírva.

Őszintén szólva, fogalmam sincs, merre tudnál feketén diákmunkát találni. Viszont esetleg megkérdezhetnéd a környékbeli fagyisokat/virágboltosokat, hogy szabadságolás idejére nem mehetnél-e hozzájuk.

2013. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha vidéken, vagy kertvárosban akkor fűnyírást olcsón..
2013. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző, felejtsétek már el ez a kutyasétáltatás bevásárlás meg fűnyírás hülyeségeket. Mindig oda irkálja valaki az ilyen kérdésekhez, pedig Magyarországon az embereknek marhára nincs annyi pénze hogy ezekért pénzt fizessen...
2013. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk csinálják... Ezért tanácsoltam...

1500

Fűnyírás szegélynyírás, néha kerítésfestés...stb

2013. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.

eddig semmi eredmény.. egész héten itthon voltam,és ültem egyedül a szobámba. a barátaim hívnak mozizni,vidámparkba,vásárolgatni,bulizni,strandolni,stb,de mindenhez pénz kell és apu nem tud nekem adni,ugyhogy tényleg csak itthon ülök,elkeserítő,pedig nagyon vártam már a nyarat:(

2013. jún. 23. 16:41
 7/7 Esztu81 válasza:
Szia! Nem tudom, idén aktuális lesz-e, vagy találtál-e valamit. Gondolom, azóta betöltötted a 16-ot is, szóval könnyebb dolgod lesz. Én anno- ifjú koromban - vidéken, Borsod megye (szóval elég csóró hely :P ) egy zöldségeshez mentem el. Igen. Feketén. De hetente fizetett...szóval valami ilyesmit javasolnék. Vagy ha van a közeletekben strand, akkor oda lángososhoz, fagyishoz... ilyesmi.
2014. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!