Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postával kapcsolatos nagyon...

Kezdő bróker kérdése:

Postával kapcsolatos nagyon fontos?

Figyelt kérdés

Nos, 2013-05-22 11:00 feladtam egy postai utánvétes csomagot Szegeden 21.900 FT értékben. Írtam a posta ügyfélszolgálatának.. Visszaírtak, hogy a csomag május 24-én kézbesítésre került. Most vagyunk június 3-án és még nem érkezett meg a 21.900 FT forintom.


Az a kérdésem, hogy a héten várható-e ?

Vagy ha nem akkor, bemehetek-e a postára, és felmutatom a levelet amit kaptam, valamint a blokkot, és a postai utánvétet igazoló lapot, ezek alapján kitudnak fizetni ?


Vagy ha nem, akkor indíthatnék polgári peres eljárást, Magyar Posta Zrt. ellen ?

Várom válaszotokat!



2013. jún. 3. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön perrel fenyegetőzni,ez nem Amerika.Kifizetni csak az utánvételi utalványon tudnak,menj be a legközelebbi postahivatalba a feladóvevénnyel és kérd meg az ablakban ülőt hogy legyen szíves lekérdezni az utalvány életútját.Lehetséges hogy már a kézbesítő postán van.
2013. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jött most egy értesítés küldemény érkezéséről szóló papír. Lehet, hogy ez az ? Egyik ismerősöm küldött csomagot pénteken, s lehet hogy egy úttal ki is fognak fizetni a postán ? Ma jön egy értesítés küldemény érkezéséről. Írj
2013. jún. 3. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg van a pénz?
2013. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bementem a postára, mondták h megvan a pénz, csak meg kell mutatnom a blokkot és a postai utánvétet igazoló csekket ( zöld csekket ), majd hétfőn kiveszem
2013. jún. 4. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!