Ez most mi lehet?

Figyelt kérdés

Mivel én a hónap második felében elmentem táppénzre ez volt 2013.05.22-én ma pedig elmentem dolgozni mert lejárt a táppénz és keresőképessé nyilvánított a doki!(2013.06.03)

És le is számoltam mivel nem voltak megfelelőek a munkaviszonyok!

És mai napon a számlámra érkezett 8 ezer forint munkabér-szöveggel!


Kérdem én h akkor ez lenne a havi fizetésem!Mivel a munkahelyen azt mondták, hogy 200 forintot vonnak le naponta án így 2200 forintot számoltam levonásba!

98 ezret kapok bruttóban és + 8 ezer erzsébet utalvány!



2013. jún. 3. 17:53
 1/6 Sandol ***** válasza:
És 22éig dolgoztál?Lehetetlen,hogy csak 8.000-et kapj egész hónapos munkádért. Ráadásul ha még nem voltál táppénzen az idén,akkor 15 nap betegszabadság is jár,amit szintén a munkáltatód fizet. Valami nem stimmel!
2013. jún. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem sem stimmelt ez az egész!

Ebből szerintem Munkaügyi Bíróság lesz!

2013. jún. 4. 13:34
 3/6 Sandol ***** válasza:
Bérfizetési jegyzéket nem kaptál?
2013. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Semmi papírt nem adtak a kezembe!

Ma kaptam vissza postán a felmondási nyilatkozatot meg a rózsaszín kis könyvet!

2013. jún. 4. 16:40
 5/6 Sandol ***** válasza:
Hát az gáz! Kellett volna kapnod egy csomó papírt. Jövedelemigazolást, Igazolásokat az álláskeresési támogatáshoz, Igazolást, hogy van e a béredből letiltandó, Adatlapod az ez évi keresetedről satöbbi. Ha ez egy normálisan bejelentett állás volt, akkor követeld ezeket, mert kötelező kiadniuk.
2013. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben van! de még a béremet sem fizették meg!
2013. jún. 5. 05:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!