Ebay visszafizetés?

Figyelt kérdés
Vettem 5000-ft értékben egy terméket,nem érkezett meg,ezért visszaküldte a pénzt.Viszont a bankkártyám lejárt,így nem kaptam meg rá a pénzt.Mit csináljak?Ha aktiválok egy másik kártyát,rajta lesz a pénz?

2013. jún. 3. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A pénz a bankSZÁMLÁDRA kell, hogy érkezzen...
2013. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Kártyára nem lehet utalni, csak számlára. Ha refundot kaptál Paypalon keresztül, akkor a kártyához tartozó számládon a pénz csak 3-4 nap múlva jelenik meg. Tehát nem azonnal.
2013. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.Csak megijedtem,amikor láttam hogy adott rá +5000,aztán -5000
2013. jún. 3. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Rosszul tudjatok, de nem baj...


Amikor az eBayen refundot kapsz, akkor a penz a Paypalodra fog (vissza)erkezni.


Nem fog a penz atsetalni sem a bankszamladra sem a bankkartyadra, hanem ott fog figyelgetni, amig:


1. el nem koltod ujra


2. be nem jelentkezel es a withdraw funds fulecske alatt bejelolod, hogy a penz menjen a bankodba. Ebben az esetben 2 munkanap mulva lesz csak elerheto a penz a bankban.


Szoval ne a bankban keresd a penzt, hanem a Paypalon belul, ott viszont azonnal megjelenik es azonnal elkoltheto, de ha kezpenzt akarsz belole latni, akkor 2 munkanap...

2013. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Nekek a refolund automatikusan jon vissza a szamlamra! Csak az marad a pp szamlan amikor kuldeek nekek penzt.
2013. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!