Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hirtelen lett 600 tonna...

Hirtelen lett 600 tonna burgonyám. Hogyan tudnám eladni, mielőtt megromlik?

Figyelt kérdés
Nagybátyám hagyatékának rám eső része 640 tonna burgonya, melyet raktárban tárolt. Egy hét alatt elszállították volna a kamionok és vonatok értékesítésre, de sajnos meghalt előtte. A két testvérem örökölte az ingatlanok többségét, de a krumpli nem kellett nekik, így felbéreltek kamionosokat, hogy éjjel borítsák az egészet a kertembe, mialatt a feleségem szüleinél aludtunk a kiscsaláddal, és ezt jól tudták. Olasz típusú burgonyáról van szó. Csak 2 napja van a kertben, de szerintem legalább egy hetes. Hogy tudnám (gondolom áron alul) eladni gyorsba?

2013. jún. 5. 02:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Okés igazad van, de akkor leszek következetes és mindenhova 1féle adatott írok :)
2013. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Meghirdettem a faluban, hogy 100 forint / zsákért vihetik a krumplit. Már kb 1500- at elvittek, de még mindig rengeteg van. még legalább 10 ezer zsák. Most szóltam Cluj-Napocaba, hogy onnan is jöjjenek. Remélem, legalább a fele elmegy.
2013. jún. 5. 15:16
 13/18 A kérdező kommentje:
Ja, bocs. Így becézzük Kolozsvárt a környéken.
2013. jún. 5. 15:32
 14/18 anonim ***** válasza:

"640 tonna burgonya az 256,000 25 kiló zsák!

Amúgy örülj neki, hogy ilyen "genyák" voltak a testvéreid. 1200 ft-ért egész biztos el tudod nyomni zsákját, vagyis ha nem vacakolsz akkor 300 millió forintot öntöttek a kertedbe.."

erre mit mondjak, hogy ne sértődj meg te címeres ökör?


A burgonya tavalyi, vagy fóliasátras újkrumpli?

Előző esetben 30Ft/kg-ért állattenyésztők átveszik, másik esetben a multik 90-ért. Csomagonként esélyed nincs eladni!

19-58 millió közötti értéket képvisel, én ilyen ajándékon nem sértődnék meg a helyedben, sőt!

2013. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A kérdés mellesleg kamu, mint az itt levő kérdések 99,99%-a ennek ellenére értékelem a képzelőerődet kedves kérdező :)
2013. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez nem ajándék volt, hanem az örökség rám eső része. Köszönöm a válaszokat! Olasz krumpli nem tudom azon belül milyen. nem tűnik újnak.
2013. jún. 5. 18:28
 17/18 anonim ***** válasza:

De ha úgy volt, hogy jön érte a vevő, akkor tulajdonképpen miért nem jött?


" Egy hét alatt elszállították volna a kamionok és vonatok értékesítésre, de sajnos meghalt előtte. "


?

2013. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hagyatéki tárgyalás sincs meg 1-2 hét alatt.... Egyre több sebből vérzik a dolog....
2013. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!