Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sült kolbászos standhoz a...

Sült kolbászos standhoz a "Kapd be a kolbászomat! " egy humoros szlogen lenne, vagy túlzás?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem vicces, de pont a szlogen miatt nem mennék oda, mert akkor aki ott áll, az azért ment oda h bekaphassa a kolbászod

szal érted

2013. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
55%
Én a helyedben még két fasírtgolyót is raknék a kolbász egyik végéhez, a másikhoz pedig a mustárt!
2013. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nagyon mocskos szám van, meg nem vagyok szívbajos, de szerintem egyáltalán nem vicces. Az ilyen vicceket nem tömegesen és non-stop neon táblára kiírva szokás elsütni.
2013. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mustár helyett majonéz kell... a csajok ugyis mindent azzal esznek
2013. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

haaat nem tudom... most olvastam, hogy egy uj fodrasz szalon (USAban) ugy hirdeti magat, hogy "power of blow job"... ok a szaritasra gondolnak (blow dry) de termeszetesen mindenki mas a 'blow job' masik ertelemre asszocial rogton


Felnotteknel ez csalhat 1-2 mosolyt az arcokra, de sok szulonek okozhat kellemetlen meglepetest, amikor a pici gyerekuk rakerdez...

Szerintem tulzas lenne, de azt csinalsz amit akarsz.

2013. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ízléstelen.
2013. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl alpári! Lenne 10% akinek nagyon bejön és odamegy, de szerintem ennek a duplája lenne akinek meg nem, így nem jó ötlet.


A maradék 70%-t meg nem is érdekelné.

2013. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!