Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Plus500 használatában tudna...

Plus500 használatában tudna vki segíteni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miben kell a segítség?
2013. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Őszintén nem nagyon értek hozzá.

PL mit kell nézni az egyes indexeknél melyiket vásároljam meg ilyenek,

JA meg az, hogy a százalék egyik pillanatba -0.5 másikba meg 0.2. ez mi alapján vátozik?

2013. jún. 6. 18:35
 3/11 A kérdező kommentje:
esetleg vmi oldalt tudtok ajánlani ami ezzel foglalkozik?
2013. jún. 6. 18:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet elmondani tanulj tőzsdézni mert ez nem 5perces olvassuk el és menni fog dolog....
2013. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Segítek.


Az előttem utoljára válaszolónak igaza van. Ezt te így sem 5, sem 50, sem 500 perc alatt nem fogod megérteni. Valószínűleg 5.000 perc alatt sem. Ez egy szakma, amihez a népszerű tévhitekkel szemben nem kell 10+ év tapasztalat, és főleg nem kell hozzá pénzügyi irányultságú képzettség.


Azonban azt nem úszod meg, hogy néhány évig ne szopjál vele, mielőtt bármilyen hosszútávú pozitív eredményt elérhetsz. Kizárt dolog, ha mégis, akkor te vagy a következő Warren Buffet, ennek az esélye azonban csillagászati mértékben alacsony.


Adok még egy tippet. Felejtsd el a Plus500-at. Szaros 25 dollárt adnak ingyen, de egyébként egy megbízhatatlan rablóbanda, csomó embernek nem fizettek - már aki egyáltalán képes volt profitot termelni.


Ha komolyan érdekel ez a dolog, adhatok pár tippet, hogy hogyan kezdj neki, de csak akkor, ha tudomásul veszed, hogy te bizony még hosszú hónapokon át nem fogsz ebből pénzt látni. Vagyis ha komolyan, hosszútávon gondolod, és van benned megfelelő mértékű alázat/kitartás, akkor egy szép napon még lehet belőle vmi, ha meg csak kacérkodtál a dologgal az ajándék $25 miatt, akkor vegyél egy nagy levegőt, zárd meg a Plus500 weboldalt, és felejtsd el az egészet.

2013. jún. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1-4# vagyok!

Nem vagyok plus500tag mivel más cég oldalát használom kereskedéshez! De ettől függetlenül butaságnak tartom amit állítasz #5ös, hogy nem fizetnek ki! Akiket eddig ne fizettek ki és tudomásomra jutott meg akik itt is írtak mind ingyen pénzből nyertek vagy vettek igénybe bónuszokat! Nah most már ha igénybe vesz valaki kedvezményt ajánlatos volna végig olvasni milyen feltételekkel jár! Ezt viszont senki nem olvasta végig mert fingjuk sincs arról, hogy milyen és mennyi kereskedést kell végig vinni mennyi idő alatt és akkor kapják meg a pénzüket! Utána meg írjak a sok sok baromságot, hogy ilyen meg olyan csalók! Nem csalók mert minden esetben fizetnek amikor jár az a pénz! Én azért váltottam és mentem át egy másik céghez mert nem tetszett az árpoltikájuk illetve, hogy egyes tranzakcióknál nem tudom a tőkeáttét szabályozni! Mert van, hogy 400as de olyan is van, hogy csak 50 áttétel szeretek kereskedni! Ott viszont ez kötött! Szóval a jövőben szerintem tájékozódni kéne mielőtt baromságokat írogat ki valaki..

2013. jún. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Kedves utolsó, szerintem vegyél vissza egy picit!


[link]


Tőlem ugyan azt hiszel, amit akarsz, én viszont biztos nem kereskednék olyan brókerrel, akit az FSA megbüntetett, a CySec figyelmeztetett, aki ellen az FPA (nem hivatalos) eljárást indított és akiről ha felütöd a nevét a Google-ben panasz hátán panasz olvasható.


Egyébként van egy ismerősöm, aki regisztrált náluk és igénybe vette a $25 bónuszt, megkapta, lekereskedte, a szabályoknak megfelelt, kikérte volna a pénzét, nem kapta meg, és onnantól kezdve soha többet nem kapott választ az emailjeire. Csak ezt szándékosan nem írtam először, mert az ilyen "van egy ismerősöm..." típusú dolgokat bizonyítani nem lehet, illetve én nem is akarom.

A többi viszont tény, szóval szerintem teljesen felesleges őket védeni, egyértelműen csalók és szélhámosok. Ez nem jelenti azt, hogy kivétel nélkül minden ügyfelüket átverik, de mi a fenének akarna bárki is velük kereskedni, ha csak nem egy kezdőről van szó, aki megörül az ingyen 5 e ft-nak és azt hiszi, ebből majd megcsinálja a szerencséjét?

Aki ilyen cipőben jár, annak tessék megtanulni kereskedni, aztán meg nyitni egy rendes brókernél egy számlát.

2013. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Nahát nahát 1-2 hozzászólásban megemlítem a plus500-at leírom, hogy átverés! Láss csodát a sok MLM bajnok 1ből kiakarja próbálni:)


Nem fizetnek ki mert ez csak 1 játék! Viszont annak tűrhető, persze csakis demó módban!


A cégről érdemes tudni a következőket:

1. angliai postafiókkal rendelkezik = központként van megjelölve

2. alkalmazzák a magyar nyelvet elég ékesszólóan, de a jogi rész angol jobb esetben is

3. hazánkban nincsen működési engedélye, feladatkörében működési leírásában a tőzsde illetve a pénzügyi szolgáltatások nem szerepelnek = drága játék hülye gyerekeknek

4. néhány eleme a piramissal hajaz, uram bocsáss adnak egy szolgáltatást innentől már MLM-nek minősül

5. az anyacég krétán van

6. adnak bónuszt, amit feltételekhez kötnek, ezen feltételek ha teljesülnek valami csoda folytán, akkor nem fizetnek ki mert illegális országból regisztráltál

7. ITT NINCS MŰKÖDÉSI JOGUK, ÍGY KÖTELEZETTSÉGÜK SEM!

8. a pénzed persze elfogadják és még mosolyognak is :)


Használatában persze tudunk segíteni, de minek? Játsszál a demóval, ha elfogy a pénz reggelj újra és kész! Másodjára már mindenképpen menni fog és villoghatsz a haverok előtt is mekkora guru vagy :)

2013. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nagy FOREX guruk akkor mit ajánlotok ami szerintetek megbízható és van tapasztalat!
2013. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%

Nem vagyok guru, de tudok ajánlani. Ha tudsz legalább $10.000 kezdőtőkével számlát nyitni, ajánlom az Interactive Brokers-t, ők elég profik.


Ha csak kicsiben szeretnéd próbálgatni a dolgokat, akkor is elég sok bróker közül válogathatsz, csak néhány a jobbak közül, a teljesség igénye nélkül: Alpari, FXCM, FXPro, Dukascopy, Oanda, Pepperstone, Admiral Markets stb. Nézzél utána a neten, hogy melyikről miket írnak. Ahol nincs, vagy nagyon kevés a panasz, és számodra megfelelőek a feltételeik ott nyugodtan nyithatsz számlát. Igazából amíg nincs több tízezer dolláros tőkéd, nincs túl nagy jelentősége annak, hogy melyik bróker az, persze minél kedvezőbbek a feltételeik annál jobb, és hát azért legyen valamelyik nagyobb felügyeleti szerv által szabályozott, felügyelt, bejegyzett cég.

2013. jún. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!