Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebben az esetben mit lehet...

Ebben az esetben mit lehet tenni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A Readers Digest nevű cég küldött egy papírost miszerint ha visszaküldöm akkor nyerhetek egy autót, csak rá kellett ragasztani vmi matricát. Visszaküldtem (én hülye) aztán küldtek két könyvet, rá egy hétre meg egy csekket hogy fizessek be 5200 ft-ot mert megrendeltem a könyveket, pedig én semmit sem rendeltem meg! Most már ott tartanak hogy külsős céggel fenyegetőznek aki majd behajtja rajtam az adósságot, pedig én semmit sem rendeltem meg tőlük! Felhívtam őket, és az ügyintéző azt állítja hogy az minősült megrendelésnek hogy visszaküldtem azt a papírt! Ebben az esetben én vagyok a hunyó, vagy lehet valamit tenni? Mert szerintem elég nagy átbaszás és félrevezetés hogy a legapróbb betűk között esetleg megemlítik hogy a visszaküldés már megrendelésnek minősül! Válaszokat előre is köszönöm!
2013. jún. 12. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Aláírtál valamit? Vagy csak ragasztottál és küldtél?
2013. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mikor történtek a dolgok? Mert tök mindegy mi volt a szerződésben, 8 napon belül még akkor is elállhatsz a vásárlástól, ha éppen komolyan gondoltad eredetileg csak akármiért meggondoltad magad. Ez minden távollévők közötti üzletre igaz, így pl. ha neten veszel bármit vagy ilyen readers digest félékre is.
2013. jún. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!