Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki árulja a lakását,...

Ha valaki árulja a lakását, miért idegenkedik attól, hogy kitegyen egy táblát az ablakba?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez jókérdés. Ha ingatlan irodán keresztűl értékesíti akkor az ingatlanos fogja kitenni és akkor először úgy is őt fogja megkeresni a vásárló ha meg akarja nézni, de csak úgy nem csengethet be hogy megnézné előzetes bejelentés nélkül.

Ezt igazából én sem tudom. Amikor anyám panel lakását árultuk akkor is ki volt téve a tábla az ajtóra meg az ablakba is mert az 1. emeleten még bőven látható volt, plusz külön papíron a telefonszám is, ami az ingatlanosé volt, mert előtte vele kellett beszéljen az érdeklődő.

Mi kitettük, amikor volt érdeklődő akkor ide szólt az ingatlanos és vagy én vagy anyám, vagy a húgom ment ki oda amikor mentek megnézni a lakást és ennyi.

2013. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan "parasztos" megoldás.
2013. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akartam ezt írni, mert az első pont az apját hozza fel példaként, de én is azt gondolom, hogy olyan "sutyesz" megoldás. A hatékonysága elenyésző, ma már nem így keresnek lakást az emberek.
2013. jún. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak én tudom a választ?


Mert hülye :)

2013. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem arra gondolok, hogy ez a kizárólagos módszer, hanem a hirdetés, illetve ingatlanközvetítő mellett csak kiegészítés. Az ingatlanosok is szeretik kitenni a táblájukat.
2013. jún. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!