Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen költségekkel kell...

Milyen költségekkel kell számolni, ha külföldről behozott kocsit akarunk venni banki hitelre?

Figyelt kérdés
A regadót tudom,ezen kívül mi lehet még?

2013. jún. 13. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Átírás, biztosítás, fenntartás, alapvető szervíz (olaj, szűrők, vezérlés). Ez utóbbi nem kötelező, csak erősen ajánlott. Arra is számíts, hogy kb az első kútig jutsz el az autóval annyi üzemanyag lesz benne.


[link]

[link] [link]

2013. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Engem konkrétan azok a költségek érdekelnének,amit addig kell kifizetnem,amíg a kocsi a nevemre kerül. Most is van autóm,tisztában vagyok a fenntartás áraival.
2013. jún. 13. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Autótól függ. Mi is hozattunk autót. 300e volt a regadó, az átírás, a műszaki, az eredetvizsga, forgalmi, rendszám, stb. össz. még 200 volt.

Sajnos az első szerviznél kiderült néhány turpisság. 100e helyett 298 km futott az autó és cserélni és javítani kellett sok mindent, de ezek nélkül még le se vizsgázott volna. Ott hagytunk a szerelőnél még 400 ezret. Hatalmas bukta volt. Személyi hitelt vettünk fel a javításokra. Soha többet nem hozatunk. De ha már ez megvan akkor ezt használjuk. :(

2013. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!