Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék dolgozni (diákmu...

Hogyan tudnék dolgozni (diákmunka)?

Figyelt kérdés

sziasztok, 16 éves lány vagyok, sajnos pont nyár végén töltöm a 17-et.Nagyon szeretnék dolgozni, mindenhova próbálok írni, szerencsére egy szórólapozást megcsíptem, de nem fogok érte sokat kapni, és ez egyszeri alkalom. Sajnos a szüleim nem olyan körökben dolgoznak, hogy betudnának ajánlani valahová, a bnőim meg tudnak dolgozni, mert ismerős berakta őket helyekre, de nem tudnak nekem szerezni, mert jó hogy még ők tudnak, és meg tudom érteni.

Sajnos neten több szövetkezetnél láttam, hogy panaszkodtak, hogy nem kaptak fizetést, ezért csak a rébuszhoz megyek el regisztrálni, de ott is folyamatosan sasolok, de nagyon kevés az olyan ami 16-tól van, ink. 18.

Ismer még valaki megbízható szövetkezetet?

Komolyan én takarítani is olcsóbban elmennék máshoz, vagy vigyázni gyerekre, vagy még padlót törölni is elmennék, de sehol sem találok semmit. A bnőim közül sokan dolgoznak, nyaralnak és nagyon unatkozom, hasznossá akarom tenni magam, meg zavar hogy mindig pénzt kell kérnem a szüleimtől, holott én is már nagy vagyok.

Valaki tudna tanácsot adni?


(Pest közeli vagyok)


Nagyon köszönöm :)


2013. jún. 15. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
universitas! rohadásig vannak melóval,én rengeteget dolgoztam nekik, nem volt problémám soha.
2013. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!