Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Horvátország csatlakozik...

Ha Horvátország csatlakozik az Unióhoz 2013. 07. 01. -én, a kuna ára a forintéhoz képest mennyit fog változni előreláthatólag, és milyen irányba?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyek augusztusban Horvátországba. Ekkor már EU tagok lesznek. Kunát fogunk vinni ugyebár. Érdemes már most megvenni előre, még mielőtt csatlakoznak?
2013. jún. 17. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem addig még nem fog annyit változni az árak. Csak akkor, ha beviszik a sok kintről érkező tőkést, mint ahogy nálunk is tették.
2013. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Maga a csatlakozás nem fog semmilyen komoly változást maga után vonzani. Amikor a döntés megszületett már akkor lereagálta a piac a dolgot.
2013. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, akkor nem kell rohannom váltani. Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 17. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!