Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? Pénz

Hogyan csináljam? Pénz

Figyelt kérdés

14éves vagyok és szeretnék venni egy új gitárt (VGS PS503.103 California ST Special)-t de sajnos 26.000Ft-ba kerül

Tudnátok mondani ötleteket hogy hogyan gyűjtsem össze már megvan 10.000Ft belőle

Köszönöm



#pénz #gitár #elektromos gitár #elektromos #pénz kéne sok #Valaki tud kölcsönadni 26.000Ft-t?
2013. jún. 19. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Tippmix, ha jártas vagy sport hírekben. Ha még eszembe jut írok.
2013. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyári diákmunka?

Én annak idején kukoricát címereztem, abból szedtem össze rá a pénzt... nem tudom, van-e még ilyesmi.

2013. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen se a tippmix se a munka nem játszik. Legalábbis legálisan. Bár a tippmixet én nem ajánlanám, mint ahogy semmilyen más szerencsejátékot sem. Azon jó eséllyel inkább veszteni fog, mint nyerni! De 18 év alatt tudtommal amúgy se lehet.
2013. jún. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 13 éves voltam, mikor legálisan dolgoztam nyári munkán először, az iskola szervezte.

Persze az még az átkosban volt...

Csodálom, hogy 14 évesen nem lehet nyári diákmunkát végezni... elég szomorú, ha tényleg így van.

2013. jún. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal 15-től lehet, szülői engedéllyel és csak szünetben.

Persze 14 évesen is lehet. Feketén...

2013. jún. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kiülhetnél az utcára egy táblával, hogy új gitárra gyűjtök, és játszhatnál addig a régin, hátha szerzel vele pénzt.
2013. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!