Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az otthoni...

Mi a véleményetek az otthoni internetes munkákról? Van valaki aki ezzel pénzt keres? Hallottatok az OnlineSalarySolution lehetőségről?

Figyelt kérdés
Pénzt is kérnek oktatóanyagért, nagyon bizalmatlan vagyok. Amúgy meg jó lenne pénzt keresni, ha nem is milliókat, csak havi kiegészítést, az már segítség lenne.

2013. jún. 20. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az internetes munkák 99.99%-a átverés.
2013. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen jellegű internetes munkák szinte mind átverés. Ha már előre pénzt kérnek, régen rossz! nagyon figyelj az ilyenekre, senkinek ne utalj így pénzt. Sokféle próbálkozás van, regisztrációs díj, szoftverhasználati díj, otthon végezhető munkáknál (pl. borítékolás) kaukció stb. De elhiheted, hogyha bármilyen okból is (nagyon jól meg tudják ám magyarázni, hogy miért kell) pénzt kérnek előre, akkor csak le akarnak húzni, de munkát, és főleg pénzt biztos nem látsz belőle.
2013. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kromi84 válasza:
100%
Cáfolnám, hogy mind átverés én kerestem már egy kis pénzt internetes mlm munkával és kértek előre pénzt. De igaz ami igaz nehéz vele keresni! Én személy szerint a tőzsdén próbálkozok jelenleg eddig nem ment tőle el a kedvem. Ha kezdő vagy az eToró-t javaslom mert ott látod mások mibe mikor fektetnek és tudod őket másolni, ha facebookal regisztrálsz kapsz 20 USD-t kezdésnek. Ott van még a plus500 ahol, ha a telefonszámod beírod kapsz egy sms-t egy kóddal visszaírod és 5000ft. ezek az összegek kevesek ugyan, de én jelenleg plus500-on pl: 5000ft -ból 6464FT-nél járok 8 tranzakció után melyek egyike se veszteséges. Viszont ha belevágsz nagyon vigyázz könnyű elszállni nemárt ha sokáig csak utánajársz a hogyannak és demó számlán játékpénzzel gyakorolsz. Ha sikerül és ténylegesen keresel spuri a könyvelőhöz mert adóköteles nekem is ez a következő lépésem.
2013. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A tőzsdétől egy kicsit tartok, de kösz az ötletet. Még az is lehet, hogy ez a legbiztonságosabb. Valamilyen módon mindenképpen pénzt akarok keresni, persze munkával szeretnék,... de ha más nincs, a netest kell választani.
2013. jún. 22. 21:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Pénzt nem küldök, azért sem, mert nincs, de egyébként sem gondolom, hogy a m.vállalónak fizetnie kellene, rögtön az elején.
2013. jún. 22. 21:58
 6/7 irenke21 válasza:
61%

Szerintem azért ha sokat keresgetsz a neten, lehet találni olyan oldalakat, amelyekkel pénzt lehet keresni. Ismerek egy lehetőséget ami az ismerőseimnek bevált. Ha érdekelne vlkit a dolog irjon , válaszolok neki emailben.

Címem : michaelanagy21@gmail.com

2013. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"Cáfolnám, hogy mind átverés én kerestem már egy kis pénzt internetes mlm munkával és kértek előre pénzt. De igaz ami igaz nehéz vele keresni! Én személy szerint a tőzsdén próbálkozok jelenleg eddig nem ment tőle el a kedvem. Ha kezdő vagy az eToró-t javaslom mert ott látod mások mibe mikor fektetnek és tudod őket másolni, ha facebookal regisztrálsz kapsz 20 USD-t kezdésnek. Ott van még a plus500 ahol, ha a telefonszámod beírod kapsz egy sms-t egy kóddal visszaírod és 5000ft. ezek az összegek kevesek ugyan, de én jelenleg plus500-on pl: 5000ft -ból 6464FT-nél járok 8 tranzakció után melyek egyike se veszteséges. Viszont ha belevágsz nagyon vigyázz könnyű elszállni nemárt ha sokáig csak utánajársz a hogyannak és demó számlán játékpénzzel gyakorolsz. Ha sikerül és ténylegesen keresel spuri a könyvelőhöz mert adóköteles nekem is ez a következő lépésem."


Etoroval kapcsolatban mik a tapasztalatok? Én most gondolkodok rajta hogy ki próbálom a tőzsdét tanulgatom is az elemezgetést könyvből de nem tudom hogyan zajlik? Olvastam egy fórumon olyat is hogy ha be rakod a pénzed egy bróker céghez akkor 1 milió lotot kell le kereskedni ahoz hogy ki vedd. Hát nem tudom hogy ebből mi igaz de 1 lot 100000 euro. Nekem már ha olyan hogy nem veheted ki a nyereségeidet azonnal amikor akarod már elve nem teccik.


Még az adó érdekelne mennyit kell tözsdei nyereségekre adózni? Hogyan lehet eggyaltalán?

2015. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!