Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A tegnapi hirtelen forint...

A tegnapi hirtelen forint érték csökkenés után szerintetek várható, hogy jövőhéten még kicsit tovább gyengül a forint? Vagy érdemes most forinttá tenni mindent?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én soha nem mernék a saját pénzemmel kockáztatni, de szerintem kifejezetten erősödni fog. Ha megnézed a tőzsdéket, most nagyon durván esett minden amiatt a h*lye Fed nyilatkozat miatt.
2013. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valamihez nem ertesz akkor ne minositsd! A FEDnek mar korabban konnyiteni kellett volna mert mas orszagok megtettek. Eddig kivartak es most kezd vissza allni minden a "normalis" kerek vagasba! Amugy akinek volt egy picike eszse is az tudta hogy esni fog az arany, USD/JPY, EUR/USD, AUD/USD, NZD/USD en eme este alatt a befektett ertekek1,5 szeresse jott vissza ugyhogy, hogy papirforma volt es izgulas nelkul! ERrol ennyit....
2013. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor most ez erősödést vagy gyengülést jelent?
2013. jún. 21. 16:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Honnan nezed?! A dollar erosodott amik vele vannak kapcsolatba azok hozza kepest gyengultek ennek hatasara. Az arany mivel a dollar mozgasa befolyasolja igy esik. Persze ha megkerdezel errol valami idiota mosott feju arany MLMst mast fog mondani.
2013. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Saját példám:


Tavaly november óta játszom a dugi pénzemmel (200 ezer forint). Annyi a hatalmas trükk, hogy mindig 285-292 körüli középárfolyamnál kell a forintot euróra váltani, majd 300-305 forinton vissza. Általában 1-2 hónap alatt el is éri a "célárat".

Így azóta már háromszor is kerestem a dolgon. Általában 5-15 ezer forintokat.


Tudom hogy ez nem lesz örökre így, de így kicsiben kellemes játszani most éppen, mert a helyzet is olyan.

2013. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!