Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen a vízimentősködés a...

Milyen a vízimentősködés a nyárra?

Figyelt kérdés
megéri-neméri? tapasztalatok? benyomások? (főleg azoktól akik már csinálták )

2013. jún. 21. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A tanfolyam 60 ezer és 30 napot ledolgozol kevesebb fizetésért, vagy a tanfolyam 100 ezer és ugye teljes fizetést kapsz egyből.


Én nem csinálom, de a két mostani egyetemi lakótársam (és egyben gimis osztálytársaim) tavaly nyáron megcsinálták és most is vízimentősködnek.


Az egyiküket most a Balatonról Sopronba osztották be és nyílt víz helyett pár napig medencékre felügyel. Ilyenre is sor kerülhet.


A másikukat megkérték, hogy járja körbe pár év alatt a Balaton összes VMSZ által üzemeltetett strandját és írjon naplót róla, amit később majd publikálnak az interneten.


Anyagilag akkor éri meg, ha nem finnyáskodsz és szinte egész nyáron lent tudsz lenni a Balatonon, minimum olyan 60 napot dolgozni (7 napból 1 szabadnap) május 15 és szeptember 15 között.


A fizetés talán 4500 ft egyből, ha 100 000-ért csináltad a tanfolyamot, vagy ha 60-ért, akkor az első 30 munkanapodért 3500-at kapsz és aztán lesz 4500.


Fontos még, hogy ne költs magadra sokat, ha a keresett pénzzel más célod van. Napi kevesebb, mint ezer forintból érdemes tudni kijönni.


Állítólag van valami trükk arra, hogy ha vízimentő vagy, akkor szerezz valahogy egy 90%-os MÁV-os ÉVES BÉRLETET. Ezt majd idén tesztelik a lakótársaim, hogy tényleg így van-e. Ha ilyen lehetséges, már önmagában elképesztően megéri a tanfolyam.


Egyébként a fizetése ugyanannyi nagyjából, mintha a McDonaldsban, vagy a Tescóban dolgoznál, plusz itt még magadra is költened kell (ételre és utazásra). A lakótársaim is inkább a kaland miatt csinálják.

2013. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen pont ezt néztem hogy jó időtöltésnek néz ki de nem robbantok vele bankot :D köszi amúgy
2013. jún. 22. 17:07
 3/3 anonim válasza:

ez nem így van!

akár kedvezményes, akár teljes árú tanfolyamot csinálsz, nettó 3900/nap

én vízimentőként dolgozom a VMSZ nevű egyesületnél, és nyári munkának szerintem nagyon jó.

tényleg nem "robbantasz vele bankot" de a társaság nagyon jó

2014. aug. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!