Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayről rendeltem egy fülbeval...

Ebayről rendeltem egy fülbevalót 600 Ft-ért Kínából, és most 21-án vám elé állították a tracking info szerint. Szerintetek mire számíthatok? Többi info lent

Figyelt kérdés
Így kb még mennyi idő, mire eljut hozzám, és ugye nem kell plusz pénzeket fizetnem? Azt olvastam, hogy ilyen értékű cuccnál nem. Új Ebay-es vagyok, légyszi az ne írjon aki csak oltogatni akar. írtam az eladónak is, de ő még nem válaszolt. Tapasztalt, régi Ebayesek válaszait várom. Előre is köszi szépen:)

2013. jún. 24. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem kell fizetned,mert 600ft a fülbevaló. Úgy tudom,hogy 20euro felett kell vámot fizetni. Vám elé állították, másnapra már azt fogja írni,hogy végeztek a vámmal és meg is kapod lehet már következő nap. Nekem éppen múlt hétvégén írta,hogy vám elé állítva, hétvégén már vám kezelve és ma meg is kaptam a csizmát. Többször rendeltem már és nem kellett még soha fizetnem.
2013. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen kis értékért nem kell vámot fizetni.
2013. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!