Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a FOREX üzlettel...

Tapasztalatok a FOREX üzlettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kell a megtanulásához? Mennyibe kerülnek a tanfolyamok,egyáltalán érdemes fizetős tanfolyamokra menni?

2013. jún. 28. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Több év, de a siker nem garantált. Én nem vagyok tanfolyampárti.
2013. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ha nem tanfolyam, akkor tudnál ajánlani olyan könyveket, fórumokat amiből fel lehet készülni?
2013. jún. 29. 00:27
 3/10 anonim ***** válasza:
forex = instant milliomos lét
2013. jún. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát persze. Korábban volt egy cikk, mely szerint az átlag forexes magánember 600ezret bukott egy év alatt (magyarul voltak kevesen, akik kerestek, de a többség bukott, sokkal többet is).
2013. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, kezdésnek a Kecskeméti István könyvét javaslom, abban az alapok elég jól le vannak írva.

A többit, illetve, hogyan legyél nyereséges azt neked kell kitalálnod, ugyanis a könyvekben leírt "stratégiák", illetve amivel a tanfolyamokon tömik az emberek fejét egyszerűen nem működik. Ha működne, akkor azok az emberek sem tanfolyamok tartásával töltenék a drága idejüket.


A rossz hír az, hogy valami olyat kell kitalálnod, amit senki más vagy nagyon kevesen tudnak, ehhez kell a több év.

2013. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm el fogom olvasni.
2013. jún. 29. 16:50
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezeket mindenképp nézd át.

2013. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban (?)

Több év, és rengeteg buktató. Szerintem nem érdemes pénzt áldozni tanfolyamra. Azt a pénzt inkább egy mikro számlára áldozd. (Ha tanfolyamra akarsz befizetni :) ) Mielőtt azonban kereskedsz mindenképpen olvass egy pár ez irányú könyvet, és nézz rá erre a linkre is: [link] .

Én mindenképpen azt mondom, hogy határozott szabályokkal megtámogatott papírra vetett kereskedési stratégia, és napló is kelleni fog. Ezek nélkül kicsi az esély a nyerésre. Stabil stratégia nélkül csak megérzésre hagyatkozhatsz. Az meg ... hát Nosztredámosz sem jósolt pontosan.

Szerintem ne foglalkozz a szignál szolgáltatókkal. Övék a javaslat, tied a felelősség. Robotokat kihagynám, hacsak nem vagy képes írni egy pár sajátot. És javaslom elolvasni ezt is: [link] .

Szerintem nagyon helyesen látja a dolgokat. Mindenképpen érdemes szem előtt tartani.

Nekem több év gyakorlás szimulációs programokon, demón és mikro számlán, iszonyat sok olvasmány, ingyenes webináriumok stb. és még most sem vagyok milliomos. Ennyit az instant milliomosságról.

2013. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos hozzászólásokat.
2013. júl. 2. 12:02
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A tanfolyamok nyilván a maguk módján hasznosak. Aki mást mond, az még nagyon messze van. Ha jól választasz kapsz egy gondolkodás módot, amit fel tudsz használni. De neked kell az ösvényt kijárnod. Lépésről lépésre sem tudsz más által kitaposott ösvényt ugyanúgy bejárni. Ha egy tanfolyamtól valaki ezt várja, az meg is érdemli, hogy jól lehúzzák. Aki pedig tudja mit keres, annak minden ami egy kicsit is közelebb viszi a céljához, az megfizethetetlen.

Ennyi erővel 3 napos foci tanfolyam után is lehetne bárki Dzsudzsák Balázs? Ugye nonszensz. Tanfolyamon csak irányba állíthatnak. Ha jól választasz, akkor pedig nem háttal fogsz állni a célnak. Sok százezres tanfolyamon nem voltam, de van már akkora ismeret anyagom, hogy tudom mit várhatnék.

Hasznos anyagokat találhatsz Youtubon is. Keress rá. Pl.: forexegyetem, profit.hu, Pintér Péter, vagy pl. elemzéskozpont.hu Főleg Pintér Péter anyagait érdemes megnézni, de Komjáthy Attila klubjában is ezt kaphatod meg gyakorlatilag egy vacsora áráért.

A sok információ beszívása után pedig demó addig, amíg pluszban nem tudod tartani a számlát. Sokan ezt centes számlán teszik meg, de a platform kezelésének elsajátításáig mindenképp a demó javasolt.

Intenzitástól, kitartástól, habitustól, az életből hozott SIKERES kereskedést hátráltató beidegződésektől függően jó pár év még innentől.

Birger könyve is sok dolgot helyre tehet.

És ne felejtsétek el. Itt a sok kicsi nem megy sokra. Sok kicsi = lassú lemorzsolódás. Itt csak a nagy lehet e nyerő, és itt ne gondolj milliókra, de még százezrekre se. Mindössze arra, hogy amiért beszállsz, azt konzisztensen próbáld hozni, ne érd be kevesebbel, mert aki a kicsit MEGbecsüli, az itt a nagyot nem érdemli. És ez véresen komoly.

Robotokról nem tudok mit mondani. Percesen skalpolgatnak általában kevés pipekért. Működhet, de folyamatos felügyeletet igényel, mert állandóan a piachoz kell finomítgatni. Már ha pénzt akarsz keresni.

Szignál szolgáltatók közül a zulutrade féle megoldások megfontolandóak lehetnek.

2013. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!