Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik valami pályázat, vagy...

Létezik valami pályázat, vagy ösztöndíj, amivel pénzt kaphatok a tanulmányi eredményemre?

Figyelt kérdés

Most leszek 10.-es. 16 éves leszek októberben, fiú vagyok. Elég jó tanuló vagyok, egy 4-esem volt év végén, amúgy mindenből 5-ös voltam.

Nem létezik valami ösztöndíj, vagy pályázat, amivel pénzt kapnék jövőre?


Ráadásul nagy családban élek, 4 testvérem van.



2013. jún. 29. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, nincs ilyen. Középiskolai tanulmányokért nem jár ösztöndíj. Majd ha főiskolán/egyetemen érsz el egy bizonyos szintet, ott majd kaphatsz esetleg.
2013. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, kozepiskolaban penzbeli osztondijakra nincs sok esely, de peldaul kulfoldi cserediak programokra es kulfoldi egyetemi tanulmanyokra valo felkeszito programokra, valamint tehetseggondozo programokra tudsz jelentkezni. Ha megnyered akarmelyiket, minden koltseged teritve lesz, tehat ez majdnem olyan, mint a penzbeli segitseg. Sot, meg jobb is, mert penz helyett eselyt ad es a jovore keszit fel.


Ha jo tanulo vagy es van elkepzelesed a tovabbtanulasra vonatkozoan, mindenkeppen erdemes utanaerdeklodni es palyazni.


Itt talalod a jelenleg futo lehetosegeket, de ezen kivul azt hiszem szeptemberben kuldfoldi cserediak programokat is szoktak hirdetni:


[link]


Valodi, penzbeli osztondijat majd egyetemen tudsz szerezni.

Pl: koztarsasagi, megyei, szak-osztondij

2013. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!