Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ennek mi értelem van? (apróhír...

Ennek mi értelem van? (apróhírdetések)

Figyelt kérdés

Van fenn pár cuccom apróhirdetős oldalakon,néhány műszaki cucc meg pár ruha.A kedves érdeklődők írnak pár üzenetet,hogy a "ruhák (vagy valamelyik műszaki cucc) megvan(nak)-e még?" erre válaszolok nekik,hogy megvannak az oldalon említett állapotban és ennyi nem írnak vissza,vagy kérnek egy telefonszámot,hogy majd hívnak aztán semmi,esetleg próbálnak lakcímet kunyerálni minden megbeszélés nélkül (nem vagyok paranoid volt már ilyen,hogy kérte hova postázzon "mert küldeni fogja" aztán nem jött ló...citrom se)De mondom a leggyakoribb eset amikor megkérdezik,hogy a termék megvan-e még visszaírok,hogy igen aztán itt le is zárul a beszélgetés.

Ilyenekért minek irkálnak az emberek?Ami nem érdekel vagy jelenleg amire nincs pénzem arra meg úgy sem érdeklődöm,vagy rosszul tudom?



2013. júl. 1. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert mondjuk 4-5 hirdetésre ír és az első hirdetőtől megveszi a cuccot aki válaszol...


A lakcímre meg azért kérdezhetnek rá, mert én pl. nem megyek el 100 km-re egy XXXX cuccért, ami ér 5,000 ft-ot, hanem inkább megveszem 5,500ért helyben.

2013. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem érted?A lakcím az lakcím:utca,házszám stb.a település az meg csak település pl. Rákospalota. és nem Rákospalota toldi utca 4234....
2013. júl. 1. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor itt is bejátszik, hogy 2-3 emberrel alkudozott egyszerre és talált jobbat közben.
2013. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!