Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Borítékra vagyis inkább...

Borítékra vagyis inkább csomagra (puffasztott boríték), melyik oldalra kel írni a feladó és a címzettet? Bal felül és jobb alulra milyen formában? Ja és a borítékot lefordítva a szája jobb oldalt kell tartani ha jól tudom.

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A nagyméretű buborékos borítékot pont ugyanúgy kell megcímezni, mint egy normál méretű borítékot :


- Középre írom a Címzett nevét

- Jobbra alulra írom a várost, utcát, házszámot, irányítószámot

- balra felülre írom a Feladó nevét, címét


A boríték nyílása balra kerül, ezt alaposan leragasztom (celluxal is) és többnyire még kapcsokkal is lezárom...

2009. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én ma adtam fel, azt mondta a postát hogy jó.

Bal oldalt felülre a feladót, jobb oldalt alulra a címzettet.

Ezek szerint akkor csak nem jól csináltuk, vagy van ezek szerint több féle módszer is?

2009. okt. 15. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtalálod a posta címzésre vonatkozó előírásait. Ha postán mindent rendben találtak akkor biztos jó volt a címzés is.

2009. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszönöm szépen!
2009. okt. 15. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!