Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Falusi lány vagyok. Vakációban...

Falusi lány vagyok. Vakációban nagyon szeretnék valahogy saját zsebpénzt keresni, de nem tudom hogy mibe fogjak, mivel itt a faluban nincs olyan sok lehetőség mint a városban. Mit tegyek? Mit ajánlatok? L/13.

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
13 évesen a városban sem lenne lehetőséged,ennyi idősen még nem dolgozhatsz. Szóval nyugi, és élvezd a gyerekkort, a nyári szünetet.
2013. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Nézd meg lehet autómosóban keresnek munkásokat, vagy esetleg papirokat osztogathatsz az utcákon de gondolom oda nehéz bejutni a sok hajléktalan miatt. Ha semmi nem megy azt tanácsolom hogy vegyél egy könyvet a befektetésekről, tehát hogyan kell pénzt befektetni részvényekbe, kötvényekbe... Ha pár év múlva már lesz egy kis pénzed akkor minden hónapban 10%-ot fektess be és 10-20 év múlva gazdagabb leszel. Ez persze most hülyeségnek tűnik de 10-20 év múlva majd meglátod, hogy megérte. Sok milliomos szegényen kezdte, viszont azért lettek milliomosok mert korán kezdtek értékpapirokkal kereskedni.
2013. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem is úgy gondoltam hogy minden nap napi 8 órát dolgozzam, hanem valami olyasmi mint az újságeladás vagy ilyesmik...
2013. júl. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!