Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ma kaptam egy értesítést...

V.Raul kérdése:

Ma kaptam egy értesítést küldemény érkezéséről, de nem tudom ki küldte és miért? Kép lent.

Figyelt kérdés
semmit nem rendeltem,az utóbbi időben ha igen azt nem ígyn szokták küldeni.gyanakszom arra hogy megküldték az 1 hete csináltatott új diákigazolványom,vagy egy nyereményt.ki tudjátok olvasni mi lehet ez? [link]

2013. júl. 2. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre nincs ráírva, hogy mi lehet az, maximum a csomagszám amiből semmi sem derül ki, még a feladót is csak a postán tudnák megmondani.
2013. júl. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az RL után mindig az első 4 szám jelöli a posta irányítószámát. A 1428 elég érdekes egy irányítószám, szerintem valami hivatal, esetleg NAV lehet. Nem kapsz vissza pénzt az adóbevallás után?
2013. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen,a kedves kézbesítő kollega elfelejtette ráírni a feladót.Annyi biztos hogy ez egy ajánlott levél.Menj be a hivatalba és kérdezd meg a feladót.Még ott is dönthetsz úgy hogy nem veszed át!
2013. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Mondjuk NAV az nem, mert onnan nem jön ajánlott csak hivatalos levél...
2013. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nyelvvizsga bizonyitvany lett,regen vizsgaztam,szinte mar el is felejtettem.:)
2013. júl. 28. 02:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!