Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzt szeretnék keresni? 14/L?

Pénzt szeretnék keresni? 14/L?

Figyelt kérdés
Pénzt szeretnék keresni, mert ha barátnőmmel szeretnénk elmenni mondjuk moziba, akkor nincs miből. Anyumék pedig nem adnak. Tudnátok valami jó ötletet adni?

2013. júl. 5. 00:47
 1/6 anonim válasza:

àllj ki a sarokra...XD

na jò csak vicc volt :) van egy ismerösöm aki meggyet szed egy kosàr leszedett meggyèrt kap 500Ft-ot. Esetleg ha van a szomszèdodba valakinek akkor felajàlnhatnàd neki hogy szedsz meggyet :P vagy szòròlapozz, nem tudom hogy arra van e rà lehetösèged ahol laksz...vagy segìts idöseknek...többet nem tudok mondani :D 15/L

2013. júl. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az első viccnek nekem is eszembe jutott. De az kizárt dolog. :D Ez jó ötlet, köszi. :))


Várok még válaszokat :))

2013. júl. 5. 02:51
 3/6 anonim válasza:
49%

Szia!

Tesco vagy egyéb helyen árufeltöltői munka van diákoknak! Almaszedés/szórólapozás vagy ilyesmik :D Van egy csomó diákmunka közvetítő iroda is! 15/f

2013. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egyre jobb ötleteket kapok:D
2013. júl. 7. 23:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy nem vagy még 16 éves, nem lehet tudtommal munkát.


Amúgy jobb ötleteket vársz??? Miért, szerinted milyen munkákra alkalmaznak egy gyereket?? Jézusom.


Most vagy pénzt akarsz, vagy nem. Kérjetek akkor a barátnőd szüleitől.

2013. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Komolyan..NORMÁLIS válaszokat vártam.. Erre jössz te!

Ilyenekre gondoltam, mint kutyasétáltatás, kocsimosás stb..

2013. aug. 28. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!