Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol és hogyan tudom megnézni...

Hol és hogyan tudom megnézni a DM-es kartyámon mennyi pont van?

Figyelt kérdés

Itthon neten nem enged belépni.

Kartyaszámot kéri ami elvileg a vonalkód alatti szám...beírom és kiír egy nagy felkialltójelet pirossal.

Honnan tudom így mennyi pontom van?



Illetve meg nem kaptam egyszer sem postai úton kupont ott van egy ügyfélszám ha felhívom őket tudnak segíteni?

Ti milyen időközönként kaptok?



2013. júl. 6. 20:42
 1/6 Kerria válasza:
Kéri még a netes oldalon a pin kódodat is, azt is beírtad?
2013. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen beírtam de közben sikerült belépnem köszi :-)

Te milyen időközönként kapsz kuponokat postan?

2013. júl. 6. 20:59
 3/6 Kerria válasza:
kb félévente. Akkor kiküldik előre a gyermek korához igazítottan, de nem nagyon használom, mert szerintem még a kuponnal is drága :(
2013. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem valami gubanc lehet a kártyáddal, mert én meg tudom nézni a honlapjukon. Sőt, néha küldenek emailt, és abban benne van belépés nélkül is, hogy hány pontom van. Postán nem is szoktak semmit küldeni (nekem legalább is) vagy esetleg csak a bababónusz programban, de azt én sem ismerem.

Egyébként a számsor után még be kell ütnöd az irányítószámodat is, az a jelszó.

Amúgy én egyszer hívtam az ügyélszolgálatot, és nagyon kedvesek voltak.

2013. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na, látom már közben sikerült :)
2013. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15 hós a fiam, eddig egyszer kaptam kupont...
2013. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!