Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni? Interneten...

Norbi0323 kérdése:

Mit tudok tenni? Interneten cseréltem telefont, a gyerek feladta elméletileg, meg én is a csomagot, és egy nap hilyán egy hete van már, de nem jött meg. Ö is elküldte nekem a feladószelvényt, meg én is.

Figyelt kérdés
posta, csomag, telefon

2013. júl. 8. 04:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Postán utána érdeklődsz a feladoveveny alapján.
2013. júl. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csomag gyakran érkezik meg 6-7 munkanapra, várj még egy kicsit (esetleg a postára bemehetsz érdeklődni, hogy nem érkezett-e nevedre csomag csak elfelejtették bedobni az értesítőt).
2013. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bemész a postára és megérdekődöd, hogy a feladóvevény amit küldtek neked eredeti-e egyáltalán és ha igen akkor merre jár a csomag.
2013. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
RAG számot elkéred,vagy postának oldalára beírod és nyomon tudod követni!
2013. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hamis volt a feladószelvény,mert a posta se találja, ilyen esetbe hova mennyek? rendörség? minden beszélgetést elmentettem tehát bizonyítékom akad böven :)
2013. júl. 15. 13:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze,ha nem kaptad meg,és hamis volt a feladószelvény jelentsd fel...vagy itt is tudsz érdeklődni: [link]


Hátha van több károsult..amúgy ezt az oldalt a Rendőrség és a NAV csinálja,pont az ilyen internetes csalások miatt jött létre

2013. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi de sztem bemegyek itt az örsre és megteszem a feljelentést eddig vártam, de a teló sehol .amugy visszakapom a telefont vagy mire számíthatok?
2013. júl. 16. 02:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Arra számíts, hogy a feljelentés másolatát juttasd el az eladónak és írd meg neki, hogy amennyiben a pénzt vagy a telefonod azonnal visszakapod visszavonod a feljelentést.


És vagy besz*rik vagy nem.


Ha nem kapsz vissza semmit akkor annyi történik, hogy őt jól megbünteti csalásért a rendőrség. Te nem kapsz vissza semmit.

2013. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm az infókat
2013. júl. 16. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!