Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet gyorsan, törvényes...

Cadillac Girl kérdése:

Hogy lehet gyorsan, törvényes úton pénzhez jutni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Munkával.
2013. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
bemesz a bankfiokba es leveszed a szamladrol.
2013. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát aki munkával gondolja, az baromira téved. Miskolc egyik legjobban fizető helyén dolgozom. Ma levettem a havi fizetésemet a kártyámról, és a számláimra nem volt elég...

Valaki azt mondta, munkából nem lehet megélni. Ma jöttem rá, hogy igaza van. Szóval várom az egyéb ötleteket, amivel ki tudnám egészíteni a fizetésemet. :))

2013. júl. 8. 19:16
 4/15 anonim ***** válasza:

Gyorsan, törvényes úton pénzhez jutni?

Ha rájössz a megoldásra, majd árul el nekem is. Már vagy 15 éve keresem erre a választ.

2013. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Jól fizető munkával. Nem miskolci mértékkel ezek szerint.

Megkérdezhetem, hogy mennyi az a fizetés, ami ott jónak számít?

Lehet, hogy a költési szokásaiddal van baj.

2013. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A költési szokásaim? Kifizettem a lakáshitelemet, lakásbiztosítást, buszbérletek, UPC, telefon, villanyszámla, vízdíj, szemétdíj. Ennyi. És nem marad mit költenem. Vagyis de. Majdnem 3 ezer forint. Még jó, hogy nyár van, nem kell fűteni. Mindezt 3 műszak mellett egy olyan cégnél, aminek a tavalyi éves nyeresége 9 milliárd euró volt. Ja, igaz, én ebből csak 170 ezret kapok. Nem az, hogy jónak számít, mert megélni mégsem tudok belőle. De ennyit sehol nem adnak errefelé. A legtöbb helyen csak minimálbért. :/
2013. júl. 8. 19:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem az téved, aki munkából akar megélni (mert csak abból lehet), hanem aki 170E-s állás mellé havi 167E-t költ megélhetésre. Tipp? Legyél a cég vezérigazgatója, álj örömlánynak, vállalj másodállást, vállalkozz, művészkedj, dolgozz mezőgazdaságban - ezek is mind munkák, ha nem vagy elégedett a jelenlegivel válts, majd meglátot jobb-e máshol. Nem kényszerített senki, hogy bemenj a kapun, amire az volt kiírva, hogy "A munka felszabadít".
2013. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A 19.50-e válaszadónak üzenem:

1. "A munka szabaddá tesz." de mindegy.

2. Lehet, hogy TE olyan vagy, akik bementek azon a kapun, de én nem. Egyébként nagyon bunkó dolog megint mint mindenbe, ebbe is zsidózást belekeverni. A kérdéshez ugyanis semmi köze.

3. Gyere ide, odaadom a fizetésemet és oszd be úgy, hogy fizetés előtti napon is jusson még legalább kenyérre, de minden számla ki legyen fizetve. Hiszen lakni kell valahol, víz/áram/bérlet, és a többi, amit felsoroltam nélkül nehezen lehetne élni, lévén ez itt a harmadik évezred. Bár a hozzászólásod elég kőkorszaki intelligenciát tükröz.

4. Konstruktív javaslatokat vártam, nem pedig azt hogy bárki is fikázni kezdjen itt. Ha ismernéd a borsodi helyzetet, tudnád, hogy itt nem olyan egyszerű váltani. Ha valamiről nincsenek ismereteid, akkor inkább olvass utána, mielőtt elkezded osztani az észt!

5. És engedd meg, hogy csak halkan röhögjek a mondatodon, miszerint megélni csak munkából lehet. Nézzél már szét! Nehezen tudom eldönteni, hogy ennyire naiv vagy, vagy csak agymosás áldozata lettél. Bárhogy is van, sajnállak.

2013. júl. 8. 20:18
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem azon kéne mindig filózni, hogy "jujj de rossz nekem", hanem arra törekedni, hogy jó legyen. Nőknek ez tipikusan nehezebben megy, de nem lehetetlen. Édesanyám felnevelt 3 gyermeket takarítónői fizetésből, miközben diplomája volt. Hogy van az, hogy más a 100-at is be tudja osztani, te meg a 170-et sem? Ja persze, a borsodi helyzet, el is felejtettem...milyen rossz nekem, hüpp-hüpp.
2013. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 csibexke ***** válasza:
Akkor próbáld meg 49.000 böl,máris nem fogsz sirni....
2013. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!