Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Forex500 mennyire megbízható...

Forex500 mennyire megbízható oldal? Kifízetik rendesen a tözsdézőket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb oldalt nem talaltal volna? Netan olyat aki rendelkezik PSZAF engedelyel??!
2013. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazából kár ezt erőltetned, ha az okozza a legnagyobb gondot,hogy megbízható helyet keress...

Itt forex devizakereskedelemről van szó.

Tőzsde alatt mást kell értened...

2013. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első ne legyél ostoba kérlek...szerinted nem azért tettem fel a kérdést??Írd le a véleményed ha van.Bár ez is egy vélemny,de mivel nem ismerem az oldalt azért kérdezek.
2013. júl. 13. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor irom mashogyan ne erezd magad sertve...

Miert nem olyat keresel akinel mondjuk van magyar ugyfelszoglalat, magyororszagi iroda es igy rendelkezik PSZAF engedelyel? Az utolso lehet a legnagyobb "biztositek", hogy ki fizetnek az osszes tobbinel nem 100% persze azt sem allitom, hogy az osszes kulfoldi csalo oldal csak azt hogy ha ki sem fizetnek akkor sem tehetsz igazibol semmit se! De ha mar nem magyar engedelyekkel foglalkozol akkor valami olyan oszagbeli felugyeleti szerv ala tartozo ceget kell keresni ahol mondjuk ugy hogy torveny tisztelok! tehat nem valami ciprusi, ukran felugyeleti szerv ala tartoznak mert ott ugyis azt fogjak csinalni amit akarnak!

2013. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az 1-es tökéletes válasz volt, nem értem mi volt vele a gond kérdező!

A 4-esben a delikvens (=1-es) részletesen is leírta mi a helyzet, ha így sem érted meg "kedves" kérdező, hogy átverésről van szó P500 esetén és besétálsz a csapdába...


Nos ez esetben csak magadat hibáztathatód!

2013. júl. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi a válaszokat!Erre voltam kíváncsi.Amúgy miért átverés?Nem mintha szeretnék oda pénzt betenni..csak kíváncsi vagyok mi a lehúzás benne.
2013. júl. 14. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:
1-2éves az utolsó bejegyzés rajta, és az egész kinézete, kevés infó stb, stb....
2013. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!