Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezekben a nyomorék nemzeti...

Ezekben a nyomorék nemzeti dohányboltokban nem lehet kártyával fizetni?

Figyelt kérdés
Bemegyek, megkérdezem, erre lekezelően, mintha az anyjukat szidtam volna: "CSAK KÉSZPÉNZ!!!"
2013. júl. 14. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezekszerint nem lehet.
2013. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
a rendőrségi büntetést se lehet, bagóskám
2013. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Örülj, hogy egyáltalán voltak kedvesek kinyitni, egyes mutyiboltoknak még azt se sikerült.
2013. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyelőre egyetlen nemzeti dohányboltban sem lehetséges a bankkártyás fizetés, mert "nincs még kész a rendszer" (én is szóvá tettem, mert elvből nem nagyon hordok magamnál kápét)

ami - valljuk meg őszintén - 2013-ban azért több, mint megmosolyogtató

2013. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Knapp válasza:

Nem érdekük engedni, mert a kártyahasználatnál a kereskedő fizet a tranzakcióért. Viszont a "nemzet" érdeke a készpénzhasználat visszaszorítása.


Sajnos tudomásul kell vennünk, hogy a Nemzeti Dohányboltok a 10%-os extra profitjukból nem tudják kigazdálkodni a kártyaelfogadás költségeit.

Illene 20-25%-ra emelni az árrést, hátha majd akkor...

2013. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A múltkor olyanban voltam, ahol lehetett kártyával fizetni. A lehetőség a trafikoson múlik, nincs tiltva. Persze mivel újak, sok helyen még esetleg nincs kiépítve a rendszer.
2013. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ilyen nyomorékkal mind te máshogy nem is lehet beszélni
2013. okt. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!