Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Használt gyerekruháinkat...

Használt gyerekruháinkat szeretném eladni. Kipakolhatok vele csak úgy (pl. egy piactérre hétvégén), vagy kell hozzá valami engedély? Várom az egyéb ötleteket is. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan piacon, ahol ilyesfélét is árusítanak, ott veszel jegyet, s kirakod. Nagy valószínűséggel nem jársz majd szerencsével, mert el szokták hajtani az újakat.

Bár sikeres eladás után kell jutalékot fizetned a teszvesznek, vaterának, de azzal jobban jársz. Meg van sok ilyen csereberés oldal is. Nem vagyok érintett, így csak én is keresni tudnék neked a neten, de javaslom piac helyett inkább ezt a módszert.

2013. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbálkozz bababörzékkel. Itt felénk Tatabányán óriási szokott lenni.
2013. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha saját használt ruháitokat szeretnéd eladni ahoz nem kell semmi, bizonyos összegig nem kell utána adózni (ezt nem tudom pontosan,h mennyi, de gondolom nem 10ezekért fogod adni,ugyhogy nem hinném,hogy eléred azt a határt:) ) Mindenhol máshogy működik, kimész hajnalban,kivárod,h adjanak neked is helyet kipakolsz, és pár óra múlva mennek szedi a helypénzt! :)

Sok sikert!

2014. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!