Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lenne fél millió forintod,...

Ha lenne fél millió forintod, hova, mibe fektetnéd be?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 22:45
 1/10 anonim válasza:
Ez nem tul nagy osszeg, szoval ezzel nem hiszem hogy erdemes lenne barmivel is probalkozni. Kerdezz korbe a bankokba hol mennyi kamatot adnak a lekotott betetekre, es kosd le valahol, az ha nem is hoz sokat, de legalabb fix bevetel nincs kockazat. Bar az MNB most eleg sok kamatvagasokat eszkozolt. Barmi masba teszel, sokkal rizikosabb.
2013. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vennék kaját
2013. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Arutozsden kavet es kukoricat vennek belolle
2013. júl. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Van félmillióm.


Nyaralni megyek belőle a csajommal meg szeptemberben egy ismerősöm esküvőjére.

2013. júl. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sehova, bank , lekötés és annyi.


Olvastam a tőzsdés gondolatot: Szép és jó, AKÁR még növekedHET is a pénzed reálértéke tőzsdézgetve, 10%-ot évente. 200-300órát éves szinten rááldozva az idődből.

És máris kaptál egy olyan órabért, amiért nem éri meg kockáztatni sem a veszteséget.


Akinek össz fél millió forintja van befektetési célra, ő lehet jobb ha nem is fekteti be,mert túlságosan megviselné, a kockázattal járó veszteség.

2013. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Evente 10% tozsden?? Ne nevetesd mar ki magadat... de latszik legalabb megint egy olyan comment akinek goze sincs az egeszhez... A bankba aztan jo helyen lesz kiralyod elvezkedik rajta...
2013. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sok sikert a terveidhez.

Térjünk vissza erre 5év múlva.

Remélhetőleg elsőként akkor, a 200-300óra/év fog zavarni.

2013. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
3eve, hogy lecsereltem a munkat forexre es koszonom nem bantam! Ennyi :))
2013. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Örülök neki.


Viszont nem szabadna összekeverni, az áru/értékpapír tőzsdét, a forex devizakereskedelemmel.

Forexen a kiemelkedő profit a tőkeáttét miatt érhető el.


De örülök neki, hogy sikeresen foglalkozol ezzel

2013. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Elnezest kerek a pontatlan fogalmazasert! Tehat Forexel es hataridos ertektozsdevel foglalkozok. Ma amugy a kave ahogy irtam hatalmas uzlet volt. De en nem biztatok senkit sem csak a sajat tapasztalatomat irtam le.
2013. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!