Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dr. Tóth B. Gábor ügyvéddel...

Dr. Tóth B. Gábor ügyvéddel (Credit Express) kapcsolatban van valakinek információja?

Figyelt kérdés
Egy mobiltelefonos tartozás miatt kaptam tőle levelet. A tartozás valós sajnos, a levél azonban csak simán be volt dobva a ládánkba nem kellett átvenni. Olvastam már róla a neten sokan azt írják nem kell vele foglalkozni azt is olvastam egy idő után felajánlják h csak egy részét kell befizetni a tartozásnak és lezárják, elengedik egy részét. mennyire komoly ill. komolytalan ez az ügyvédi iroda? ki szeretném fizetni a tartozást de jelenleg sajnos nem áll módomban. minden vlaszt köszönök
2013. júl. 19. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább közvetlenül a szolgáltatónak fizetnék, sokkal többe szokott kerülni amit a köv. kezelő cégek akarnak fizettetni veled, így ezt megspórólhatnád. Ha nincsenek meg a szolgáltatótól kapott eredeti csekkjeid, bemehetsz a bankfiókjukba és ott közvetlenül befizeted, akár részletekben is ha nincs elég pénzed.
2013. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
De ha közvetlen a szolgáltatónak tartozik, attól még a behajtó cégnek kikell fizetni a költségeket nem?
2014. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Előző vagyok.. már csak azért is mert nekem is küldött szerelmes levelet tót bé gábor... és se elérni nemtom se reagálni nem reagálnak..
2014. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell csak annak fizetni akivel szerződtél. Amíg az nem adja el törvényesen addig neked máshoz nincs közöd, egy szerződésnek egy követelője lehet.
2014. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az adataid kiadása egy követeléskezelőnek az nem az adósság eladása, ezt sokan nem értik meg és fizetnek fűnek fának mindenféle adminisztrációs kamu díjakat.
2014. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!