Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nekem fizetnem kell még?...

Nekem fizetnem kell még? Postás kérdés

Figyelt kérdés

Feladtam elsőbbségivel egy csomagot. 815 ft-ot fizettem. Mikor megírtam a vevőnek hogy feladtam,válaszolt hogy neki nem éri meg ez+az és visszaküldi amint megérkezik.Sőt,még az én hibám hogy neki is fizetni kell a visszaküldésért.

Amikoe rákérdeztem hogy mennyit fizetett a visszaküldésért,azt mondta semmit.Ahogy a postakocsi vitte,nemvette át.

Na most akkor nekem újra ki kell fizetnem a postát ???


2013. júl. 20. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ha vissza akarod kapni a csomagod.

Ha nem fizetsz, nem kapod vissza.

2013. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha levélként adtad fel nem kell fizetned,ha csomagként akkor kell.A kérdésedből nem derül ki,elsőbbségi csomag nem létezik.A 815 Ft valószínűleg levéldíj...
2013. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Ha levél volt nem kell fizetned. Ha csomag akkor elvileg kell.


Ezért nem küldök semmit csak előre fizetéssel, mert ilyen görény vevők vannak...

2013. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ÉS amikor átveszi/visszaküldi akkor alá kell írnia valamit!? Amivel később utánnajárhatok ??
2013. júl. 24. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha visszaküldi akkor semmit.
2013. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!