Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Müködhet ez a Vaterás pénzkere...

Müködhet ez a Vaterás pénzkeresési lehetőség?

Figyelt kérdés
Egy ember azt írta a neten hogy üss le mindent a Vaterán ami 1 Forintos aukció, Azaz Konkrétan ingyen van. És Ezt adjam el újra, (jobb marketinggel, Jobb hirdetési Szöveggel stb.) és ezzel ami pênzt kerestél az tiszta haszon. Nekem ezzel kapcsolatban azok az aggályaim hogyha egyszer valakinek nem kellett az a termék akkor lehet hogy másnak sem kell, és akkor rajtam marad a cucc. Szerintetek müködhet ez a módszer?

2013. júl. 21. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Manapság sok pénzbe kerül legálisan megszabadulni egy rakás kacattól.Nem tudom miket adnak ingyen a Vaterán,de mindent biztosan nem éri meg leütni.Nem mindegy,hogy egy ülőgarnitúráról vagy egy szemüvegről van szó.
2013. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul az 1 ft-os aukciók sincsenek ingyen, mivel a postaköltséget ki kell fizetned....
2013. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Működhet, ha személyesen el tudsz menni érte úgy, hogy nem kerül semmi pénzedbe és időmilliomos vagy. Nyílván ilyen nincs, úgyhogy vagy a postai költségeken fogsz bukni marha sokat, vagy érteni kell ahhoz, hogy mi az aminek igenis van értéke (és kell egy kis kezdőtőke). De hiába veszel valamit 1 forintért értékkel, még mindig ott van nálad, add el. Ez kezdetekben úgy sem fog menni, mert gondolom még 0 vagy nagyon kevés (100 alatti) értékeléssel rendelkezel Vaterán, ilyenektől senki sem vásárol szívesen, pláne ha valami rámenős szövege van a hirdetésnek. Vaterán kívűl érdemes bolhapiacokban és aukciósházakban is gondolkozni, személyesen jobb alkupozíciókban leszel, de én azt mondom, hogy az 1 forintért leütött aukciók többnyire 1 forintot is érnek...saját tapasztalat alapján pár százalék az, ami bizonyos köröben eladható lenne jelentős (pár 100 forintos) profittal.
2013. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg ugye Vaterán 100 ember veri a nyálát 1 termékre rajtad kívűl. Ha ott akarsz valamit megvenni, akkor lefele, hanem felfelé fog menni az alku: kb. ennyiben különbözik az 1 forintos áruk vétele a lomizástól.
2013. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül Vaterán akarom továbbadni a termékeket az Apród sokkal szimpibb. És ingyen is van. A dolgokat meg csal személyesen venném át, (Budapesten tanulok és ott elég sok a hirdetês). Most is láttam egy ezüst gyürüt 1 forintért (lehet hogy vvalaku még llicitàl rà) de ha azt igy megvenném beszámítva 1300 forintot ér.És a jobb hirdetêsi szöveg alatt pl azt értem hogy szép helyesírással leírom hogy mi is a termék( van aki ezt nem teszi meg pedig eezen is mulik) Meg lehet hogy ki is emelném. Vagy egy kicsit javítgatok rajta (nem olyan sokat )de megtörölgetem , karcmentesíten stb... szerintem ennyi má sokat dobhat egy terméken.
2013. júl. 21. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Lócitrom 1Ft/kg elviszed?

Trágyaként akár 7-et is megadnak érte, van vagy 50 000kg csak nyerhetsz rajta!

2013. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hahahaha.... utolsó válaszoló vicces kedvedben vagy...
2013. júl. 22. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!