Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire népszerűek az osztrák...

Mennyire népszerűek az osztrák/német Flohmarktok?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a lomizást már igencsak megreformálták a németajkú államokban, hiszen eléggé rászokott a keleti közönség, viszont a Flohmarktok, bolhapiacok egyre népszerűbbek lettek. Egyetemistaként kéne valamiből egy kis pluszt csinálnom, és arra gondoltam, hogy ezekre a vásárokra kéne kijárni. De ha már ott vagyok, nem csak haza kéne hozni dolgokat, hanem én is vinnék ki mondjuk porcelánokat, hungarikumokat - mennyire lenne ez ott kelendő? Mert gondolom ha hazahozok pár ritkaságot vagy műszaki terméket, abból jó ha az utazást tudom finanszírozni.

2013. júl. 21. 20:38
 1/2 anonim válasza:

Régi a kérdésed, azóta mire jutottál?

Amit én tapasztaltam, hogy nem egyszerű eladni a flohmarkt-on sem, plusz a 15 euró körüli asztalbérlet totál elviszi a bevételt. Szerintem jobban megéri o-ra behozni, mint onnan kivinni. Sokan csinálják is az osztrák határ mentén élők, nézd meg a Vaterán, stb.

A porcelánok, poharak, étkészletek szerintem sehogy nem megy, még ingyen sem. Tele vannak vele a szoc.boltok is, onnan sem viszi senki.

2014. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lassan kihalnak azok az emberek akik porcelánokat még gyűjtötték.
2020. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!