Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani alterna...

Tudnátok nekem mondani alternatív pénzátutalási lehetőséget Magyarországon?

Figyelt kérdés
Aziránt érdeklődnék, hogy milyen alternatív pénzfogadási ill. küldési lehetőség van Magyarországon, hogy ha valaki küld nekem pénz ne keljen a személyemet felfedni. Arra gondoltam, hogy telefonkártya feltöltés csak, hát ugye telefonkártyámon lévő egyenlegemből hogy tudok pénz csinálni?

#txe
2013. júl. 25. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még mi asszisztáljunk neked a csaláshoz? Hát egy lófaxt, azt.
2013. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Western Union. Igaz, mocskosul drága.
2013. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szerintem sehogy, legalábbis legális úton nem hiszem...

Épp arra megy a világ, hogy minden utalás látható legyen. A WU is küldő-fogadó kóddal dolgozik, vész esetén az is ellenőrizhető...

2013. júl. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
western union-t én is néztem, de ott is mikor felveszed a pénz elkérik a személyid:S:S
2013. júl. 26. 01:21
 5/11 A kérdező kommentje:
esetleg emelt díjas sms szerver csak azt nem tudom pontosan hogyan működik
2013. júl. 26. 01:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindegy mit csinálsz, ha csalsz előbb-utóbb lebuksz.
2013. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az nem olyan biztos.... de azért én mégis megpróbálom ebben az országban máshogy úgy sem lehet....
2013. júl. 26. 10:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy a bűnt büntetés követi (nem feltétlen bíróság által, de olyan szempontból azt is megtudják, ha akarják, mit ittál reggelire).

Légyszíves olvass egy kis Dosztojevszkijt. Abból megértheted, hogy ez miért biztos. Azért ilyen ez az ország, mert csaló patkányokkal van tele.

2013. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És próbálj meg rendes és jó embernek lenni. Nehéz, de csak ennek van értelme.
2013. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az igaz bár én nem akarok átvágni senkit vagy megkárosítani egyszeri alkalomról ráadásul nem is egy nagy összeg pár 1000Ft lenne szó és csak annyi, hogy ne keljen a személyemet elfedni. Bankszámlára lehet úgy utalni h nem adom meg a nevem illetőnek csak a számlaszámom.
2013. júl. 26. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!