Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Facebookon létrehozott oldalér...

Facebookon létrehozott oldalért kell fizetni?

Figyelt kérdés
Létrehoztam a kedvenc presszómnak egy oldalt. Lesz bármilyen fizetési kötelezettségem emiatt? Max 500-an ha like-olják majd, és pár poénos képen, meg esetleg ismert együttesek klipjein kívül nem áll szándékomban mást megosztani. Azt szeretném kérdezni, mi az, ami már reklámnak számít és fizetni kell érte? Italakciót lehet hirdetni? Sajnos nem találtam konkrétumot ezzel kapcsolatban sehol.

2013. júl. 27. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

I. Nem elfogadható üzleti modell

A hirdetések nem népszerűsíthetnek olyan üzleti modellt vagy gyakorlatot, amelyet a Facebook kizárólag saját belátása alapján elfogadhatatlannak vagy a Facebook általános hirdetési filozófiájába, illetve bármely vonatkozó jogszabályba ütközőnek tekint, korlátozás nélkül ideértve a multilevel marketing jellegű rendszereket, vagy a csalásokra vonatkozó hirdetéseket.

Adatkezelési szabályzat:

11.Hirdetőkre vonatkozó Különös Rendelkezések

Ezeket találtam

2013. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nyugi nem foglalkoznak ilyennel... csináld csak nyugodtan
2013. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 29. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!