Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Németországban ezt az életszín...

Németországban ezt az életszínvonalat milyen beosztáson lévő dolgozók engedhetik meg maguknak?

Figyelt kérdés
Szülők, egy gyerek. Kertvárosi ház. BMW x3, plusz egy másik valami középkategóriás autó. Két cross motor. Gyereknek a legújabb kütyüjei, xbox, Apple laptop, Iphone.
2013. júl. 29. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Középvezetőktől felfelé. Tehát ha apuka valamilyen mérnök, IT-s vagy hasonló, illetve anyuka keresete is hasonló vagy kicsivel alacsonyabb.
2013. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

NEm kell középvezető elég,ha egy jó mérnök vagy IT-s ott már alap az Audi is.

Persze ha nincsen pulya,de ott is szerintem egy IT-s fejlesztő,tanácsadó simán hozza.

2013. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, egy mérnök, IT-s ember bőven hozza ezt a színvonalat. Egyébként Magyarországon is.
2013. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy IT szektorban elismert dolgozó, itthon hozza az X3at a garázsba.
2013. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

'Egy IT szektorban elismert dolgozó, itthon hozza az X3at a garázsba.'


Vagynem.


Ha van gyerek, akkor ha mind2 szülő keres, legalább egyikük mérnök vagy IT-s, úgy simán megengedhetik maguknak. Ha nincs gyerek, és ugyan ez a felállás, akkor kb full luxusban élnek, de ha csak egyikük keres, akkor is elég szép életszínvonalban éldegélhetnek. Bár nem értem cross motor minek, a németek általában nem vesznek olyat, amire nincs szükségük, precízek, jól megfontoltak, vigyáznak a pénzzel. Bár azért furcsa volt, amikor a Balatonon beállt a 3 gyerekes család az új Audi A6-ossal, és fél órába került mire rájöttem hogy a hátulsó 2 képernyő az üléstámlákon tv :D Na, kb így élnek a németek.

2013. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!