Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikorra értek haza a munkahely...

Mikorra értek haza a munkahelyetekről? Hány órát dolgoztok egy nap?

Figyelt kérdés
Sajnos és Bp. túlvégén dolgozom, mint ahol lakom, így általában fél 7re érek haza, addigra persze már tök depis vagyok, hogy nincs időm semmire sem. kb 1-1 órát töltök a BKV-n, plusz általában 8 és fél, 9 órát az irodában. Van még itt olyan, aki hasonló helyzetben van? Hogyan bírjátok így a hétköznapokat?

2013. júl. 29. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
16:20-30 körül érek haza, 4-ig dolgozom. 9 órát dolgozom egy nap.
2013. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Én is napi 1-1 órát utazom Pesten, és emellett hol 6, hol 10 órát dolgozom. Hogy bírom? Sokat olvasok, zenét hallgatok, a metrózás alatt a neten keresztül sok mindent elintézek. De most költözöm közelebb a munkahelyemhez.
2013. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
6-7 órákat dolgozom, mennyiségtől függ. ma 3 órát dolgoztam, mert a hőségriadó miatt nem lehettünk kint sokáig. (postás vagyok)
2013. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Én reggel 6- fél héttől dolgozom olyan fél hat- hatig.

Emellett az utazás kétszer egy óra, tehát öt után indulok reggel valamivel, és este olyan hét körül érek haza, nyilván holt fáradtan.

Életem az nincsen.

Idén nyáron egy nap szabadságom sem volt még, semmi. Az volt a nagy szám, amikor egyszer pénteken háromkor el tudtunk menni. Az volt a csoda. Hétfőn le kellett böjtölnünk utána, de megérte.

Többször volt már, hogy hétvégén is dolgozni kellett, annyi munka volt. Most is dolgozni kéne, nem itt írogatni, de muszáj egy 10 perc szünetet tartanom, mert szétmegy a fejem.


Egy szerencsém van: nagyon szeretem a munkámat. Amúgy már becsavarodtam volna.

2013. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
4 órát dolgozom, fél9-től fél1-ig, háromnegyed egy körül érek haza.
2013. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
82%
12 órát dolgozok, és este 11 körül érek haza.
2013. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én napi nyolc órát dolgozom,3 műszakra járok és 50-55 percet vezetek haza autóval.
2013. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Most 8-8,5 órát töltök az irodában és 30 perc alatt gyalog hazaérek, azaz fél 4-4 körül már otthon vagyok.

Viszont munkahelyváltáson gondolkozom, mivel nem a szakmámban éhbérért csinálom ezt, a szakmámban viszont csak Pesten tudnék elhelyezkedni. Az agglomerációban lakom, félóra gyalog a helyi vasútig, 40 perc vonat (ha nem késik), majd Pesten a Nyugatiból még BKV...

Egy rövid ideig csináltam, de aztán kiraktak, akkor azt hittem biztos azért, mert rosszul dolgozom vagy távol lakom (az utazásomba egy Forintot nem fizettek, csak pályakezdőként kellett a munka), aztán csődbe mentek, szóval inkább azért küldtek el.

2013. júl. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Most nem azért, de hogy lehetett ezeket a válaszokat lepontozni, mégis milyen logikával??
2013. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tőlem mindenkinek zöld kéz ment, én sem értem a lepontozást...
2013. júl. 30. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!