Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gyed alatt felfüggesztette a...

Gyed alatt felfüggesztette a munkáltatóm a tevékenységét, bent van még 2012-ről 20 nap szabadságom. Hogy tudom velük kifizetettetni?

Figyelt kérdés

A cég, ahol dolgozom 2 évente megszűnik és helyén egy új alakul, ugyanazzal az emberekkel, tevékenységgel, stb. csak a sok tartozásból így mászik ki.

2012. márciusában elmentem táppénzre, mint veszélyeztett terhes. 2012. novemberében megszületett a gyermekünk. 2013. májusától létrehozott egy másik céget a munkáltatóm, ahová átvett minden alkalmazottat, kivéve engem. Én maradtam a régi cégben, mert az még nem szűnt meg, csak felfüggesztette a tevékenységét. Tavalyról van bent 20 nap szabin. Eddig azzal jöttek, hogy ha majd visszamennék dolgozni jövőre, akkor érvényesíthetem, de így, már nem lesz hová. Hogy tudom behajtani? Hogy tudom elérni azt, hogy kifizessék? Mert ők ugyebár nem hajlandóak.

Aki tud kérem adjon tanácsot!


2013. júl. 31. 16:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!