Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki nem dolgozik le egy...

Ha valaki nem dolgozik le egy adott munkahelyen egy évet, tehát nincs meg az egy éves munkaviszonya és jelentkezik a munkaügyi központba, azért jár valamennyi pénz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem.

Még akkor sem ha 1 napod kellett volna még.

Én is jelentkeztem a munkaügyibe igaz én csak 10 hónapot dolgoztam, tudtam jól hogy nem fogok pénzt kapni, nem is görcsöltem ezen de mondták hogy amúgy sem járna maximum az hogy kérvényezem hogy az önkormányzat 1 évig fizesse a TB-met. De a munkaviszony megszűnése után kell 45 nap mire ez a dolog aktuális lesz tehát azt nem kell rögtön intézni.

2013. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jár. :D Mert "csak" 360 nap kell, nem 365, és ezután 37 nap ellátást kapsz. De ha nincs meg a 365 napod, akkor nem jár semmi.
2013. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!