Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Végrehajtó elvihet-e olyan...

Végrehajtó elvihet-e olyan dolgokat, amikről ügyvédi okirat van 2 tanúval, hogy nem az enyém, de már nincs meg a számla olyan régiek?

Figyelt kérdés

Több tízmillió tartozásom van, köztük NAV, Közüzemi, mind rajta a lakásomon.Remélem eszközkezelő megveszi...1 gyerekem van, munkanélküli vagyok.

Anyától kaptam mindent, köztük egy nyomtatót és egy informatikus által összerakott P4-es gépet, amin munkát nézek, gyerek játszik stb. nagyon fontos számomra értéke nem több 10-15 ezernél. kaptunk kb. 8 éve egy mikrot is karácsonyra számla persze már egyikről sincs, csak az okirat. Elvihetik-e a jogerőre emelkedett ügyek miatt a bankok, Nav stb...???


2013. aug. 3. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Munkaeszközt egyáltalán nem foglalhat le, a mikrót elvileg igen, de nem fogja.
2013. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem! Munkaeszköz, de még csak munkát nézek rajta,hírdetéseket adok fel, tartom a kapcsolatot a külvilággal, egyenlőre munkanélküli vagyok, és a gyerek ezen játszik, tanul..ez nekem érték csak, remélem nem viszik, de félek
2013. aug. 4. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!