Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Próbálkoztatok már az FLP-vel?...

Próbálkoztatok már az FLP-vel? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm nagyon szeretne bekötni, és én egyébként is régóta szeretnék csatlakozni egy MLM-hez. Itt az FLP-nél úgy tűnk, nagyon jók a jutalékok, de nagyon drágák - eladhatatlanok? - a termékek. Most azon filózok, mit csináljak, belépjek-e be, vagy se. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalataitokra.
2013. aug. 3. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha utánaolvasol itt, szerintem te is látni fogod, hogy eladhatatlanok. Főleg az egészség kategóriában érdemes körülnézni.
2013. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Minőségi termékek, jó üzleti lehetőség.Nyugodtan hasonlítsd össze más MLM rendszerekkel (van pár fontos szempont, amiket érdemes összevetni).Ráadásul itt semmit sem kockáztatsz, mert csak a termékekért kell fizetned, amikre még visszavásárlási garancia is van.Próbálj ki párat az ismerősödnél, hogy személyes tapasztalatod is legyen, menj el vele rendezvényre.Az FLP termékei valóban eladhatatlanok, mert nem szabad árusítanod, eladnod.Mindenki közvetlenül és a legkedvezőbben a cégtől vásárolhat.Sok sikert!
2013. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

FLPvel már jól jártam. Fogadtunk, hogy az engem beszervezni vágyó megkeresi 1 éven belül a havi 300.000 forintot és akkor én kifizetek neki másik 300.000 forintot , vagy kapok 3 sört. Nagyon finom volt a sör.


FLP már nagyon lecsengett, 10 éve volt még divat.

A termékei eladhatatlanok, az egész arra épül, hogy egymást beszervezik a szerencsétlen ökrök és a saját felhasználásra vásárolt aranyárú cuccok jutalékából talán csöppen valami.


...Azonban mára csak a csórók foglalkoznak vele, akik maguknak nem vesznek semmit és abban bíznak, hogy majd a beszervezett Marika vásárol magának kézkrémet 8000ért.

2013. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!